Úvodní stránka » Klidové a zátěžové EKG

Klidové a zátěžové EKG

EKG - Custo Cardio 100

custo cardio 100
Poslední generace 12ti kanálového PC EKG. Hlavním požadavkem při vylepšování EKG systému custo cardio 100 bylo dosažení nejvyšší zdravotnické kvality. Výsledkem je 290 gramový výkonný modul
s vysokou vzorkovací frekvencí až 4 kHz, dosud nepřekonanou.

EKG - Custo Cardio 110

custo cardio 110
12ti kanálový EKG přístroj s integrovaným pacientským kabelem. USB rozhraní zajišťuje plnou mobilitu. Detekce kardiostimulátoru a ochrana proti defibrilaci.

EKG - Custo Cardio 120

custo cardio 120
12ti kanálový EKG přístroj určený pro vnější pacientské kabely a elektrodové přísavné systémy.

EKG - Custo Card M

custo card m
Tento 12ti kanálový EKG přístroj je definovaným standartem splňujícím veškeré požadavky kladené na stacionární klidové/zátěžové EKG systémy. Nehledě k tomu, že pacientské kabely nebo elektrodové přísavné systémy mohou být pohodlně připojeny pomocí postranního konektoru.

Ergometr - Custo EC1000

custo ec1000
Ergo control 1000 je jedním z mála zdravotnických ergometrů s multimediálním barevným displejem. Tento ergometr motivuje pacienty k lepší spolupráci, třeba i tím, že jim pustíte hudbu z integrovaného MP3 přehrávače sluchátky přímo do jejich uší.

Ergometr - Custo EC3000

custo ec3000
Ergo Control 3000 je koncipován, jako zdravotnický ergometr vyšší výkonostní třídy. Splňuje veškeré technické i praktické požadavky kladené na zdravotnické přístroje této kategorie. Pro tento ergometr je specifické to, že dokáže spolehlivě pracovat, jak při vysokých, tak i při velmi nízkých výkonech a to s velice velkou přesností a efektivností.

Běhací pás - Custo ER2000

custo er2000
Nový Ergo Run 2000 je zdravotnický běhací pás (pohyblivý chodník) prvotřídní kvality a jako jeden z mála s novým multimediálním, barevným LCD zobrazovacím panelem. Svým vybavením a uzpůsobením splňuje veškeré požadavky kladené na lékařské běhací pásy. 

 

TOPlist