Úvodní stránka » Přístrojové vozíky

Přístrojové vozíky

Přístrojový vozík - Custo Caddy

custo caddy
Malý, lehký, velice stabilní přístrojový vozík s vysokou variabilitou na umístění diagnostických systémů Customed. Svou jednoduchostí je určen zejména do praktických ordinací nebo pro nemocniční oddělení.

Přístrojový vozík - Custo Stativ

custo stativ
Malý, lehký, velice stabilní přístrojový vozík s vysokou variabilitou na umístění diagnostických systémů Customed. Svou konstrukcí je upraven zejména na použití s EKG aplikačním systémem Custo Cardio 200. Je určen zejména do praktických ordinací nebo pro nemocniční oddělení, tam kde je potřeba zvýšit mobilita elektrokardiografů instalovaných na přístrojovém vozíku.

Přístrojový vozík - Custo Smart

custo smart
Policový víceúčelový přístrojový vozík s vysokou stabilitou, variabilitou a precizním zpracováním pro umístění diagnostických systémů Customed. Věžové řešení je určeno zejména větším diagnostickým sestavám umístěných ve specializovaných ordinacích (ergometrie, ergo-spirometrie nebo holtery).

Přístrojový vozík - Custo Mobil

custo mobilPožadavky na moderní, ergonomická uspořádání diagnostických pracovišť stoupá, proto je nyní k dispozici nově dodávaný kompaktní přístrojový vozík Custo Mobil. V popředí výhod tohoto vozíku stojí praktické řešení a snadná integrace všech systémových prvků, dále pečlivé zpracování a použití vysoce jakostních materiálů. Díky nim se vozík vyznačuje velkou stabilitou a vysokou spolehlivostí při použití v praxi.

 

TOPlist