Úvodní stránka » O firmě

Informace pro zákazníky

Firma MartSoft byla registrována v roce 1999. Předmětem jejího podnikání jsou servisní a technicko-inženýrské služby zaměřené na zdravotnickou a kancelářskou techniku, problémy souvisejícími s jejím nasazováním, zabezpečováním provozu a údržby. V roce 2000 byl rozšířen předmět podnikání o poskytování poradenských a konzultačních činností zaměřených na telekomunikační zařízení.

Hlavním cílem je poskytování komplexních služeb našim zákazníkům. Rádi Vás seznámíme s technickými vlastnostmi nabízených výrobků a jejich používáním v praxi. Pomůžeme Vám sestavit optimální přístrojové vybavení a to jak z klinického, tak i z ekonomického hlediska. Za účelem ověření vlastností u vybraných druhů přístrojů přímo na Vašem pracovišti, Vám zajistíme jejich zapůjčení. Dodávky objednaného zařízení zabezpečujeme v předem ujednaných termínech. Při uskutečnění vlastní dodávky provádíme zaškolení obsluhy a uvedení do klinického provozu. Na všechny dodávané výrobky poskytujeme záruční a pozáruční servis. V případě požadavku uživatele preventivní údržbu, potřebný spotřební materiál včetně náhradního příslušenství.

Firma MartSoft má pro ČR výhradní zastoupení zahraniční firmy CUSTO MED GmbH (Německo) a spolupracuje s firmou QUICKELS  SYSTEMS AB (Švédsko). Při své činnosti využíváme zkušeností těchto firem, jejichž výrobky dodáváme na tuzemský trh. Abychom byli schopni splnit požadavky uživatele beze zbytku, spolupracujeme dále s řadou tuzemských dodavatelů zdravotnické techniky.

Domníváme se, že jsme dobře seznámeni s potřebou našich zdravotnických pracovišť a s nabídkou zařízení v zahraničí i tuzemsku a doufáme, že námi nabízené výrobky Vás plně uspokojí. Za výhodu zařízení dodávaných naší firmou považujeme stavebnicové provedení, které Vám umožní postupné rozšiřování základního přístroje pro další diagnostické metody  či moduly.

Pracovníci firmy MartSoft jsou vždy připraveni plně vyhovět Vašim požadavkům.

 

TOPlist